تبلیغات
یــه سری حرفــای شخصی

یــه سری حرفــای شخصی
که ندارن عاشقانه !!  
قالب وبلاگ
یه سوالی ذهنمو مشغول کرده  و برای جوابش باید از کسائی بپرسم که می گن "به وقتش اون آدم مناسب پیدا می شه"

بعد اغلب کسائی این حرفو می زنن که کسی که گیرشون اومده یا فامیل بوده یا به صورت سنتی ازدواج کرده. دقیقا اینو مسئول دفتر ریاست گفت حالا با کی ازدواج کرده با پسرعموش تازه سه سالم از خودش کوچیکتره.
بماند که ازدواج فامیلی و کوچیکتر بودن رو آقای فرهنگ رد کرده و خب قبول دارم. ینی می فمم کسی فامیلی ازدواج کرده می گم زرشک. (وارد بحثش نمی شم)

حالا سوال من اینه این آدمه دقیقا باید کجا پیداش شه؟ بعد یه شخصی مثل من که سنم به قیافه ام نمی خوره و کوچیکتر از سنم نشون می دم اگه قرار باشه یه درصد کسی از من خوشش بیاد مسلما یه سه چارسالی کوچیکتره. حتی اگرم صبر کنم باز تو هر سنی باشم کسی که پیدا شه باز ازم کوچیکتره

این آدماییم که می گن به وقتش پیدا می شه مورداشون کسی نبوده که اتفاقی سر هم قرار گرفته باشن فامیل بوده و جلوی چشمشون. نمی گم طرف قراره از فضا بیاد ولی از یه جایی یه طریقی باید وارد زندگیت بشه که بفهمی این همونیه که خدا سر رات گذاشته و واقن مچ هم باشید.
یا کسی تو رو معرفی کنه که از این دلال بازی های دوستی و ازدواجی خوشم نمیاد یا واقن از تو خوشش بیاد هم چهره ات هم شخصیتت.

حالا خودمم گاهی می گم قرار باشه بیاد پیداش می شه و اینو به نگار می گفتم. یکم فک کردم دیدم چه جمله ی چرتی رو انداختم تو دهنم. و دیگه نمی گم.
خیلی خوبه ادم امیدوار باشه ولی خوشم نمی یاد کسائی اینو بهم می گن که صبر کن به وقتش یه خوبش گیرت می یاد که خودشون با فامیل ازدواج کردن فک می کنن خدا اینو از آسمون براشون فرستاده.

بحث من اینه که همین آدمای خوبی که ازشون حرف می زنید که قراره سر راه من و بقیه قرار بگیره انگیزه ی بودن با کسیو ندارن چه برسه به ازدواج!!
این آدما حواسشون به این نیست که چشمشونو باز کنن دور و اطرافشونو ببینن فلان دختر شاید همونی باشه که می خوان. اگرم تا الان با هر کسی رفتم تو ریلیشن فک می کردم شاید این همونی باشه که باید باشه. شاید
پسرا شوت تر از این حرفان. خیلی شوت
و در آخر دوست ندارم کسی بهم امیدواری بده چون واقن به همچین موجوداتی نیاز ندارم


[ 1392/08/10 ] [ 01:53 ب.ظ ] [ یه آدم معمولی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من دوس داشتم کسی جایی به جز دنیای مجازی منتظرم باشد.. کسی به جای نوشته هایم، حرف های دلم را بخواند. کسی مرا بدون آنکه بخواند بفهمد. کسی باشد که ... مرا دوست داشته باشد...
من خیلی چیزها دوست داشتم که فقط به همین دوست داشتن اکتفا می کنم...

نویسندگان
امکانات وب