تبلیغات
یــه سری حرفــای شخصی

یــه سری حرفــای شخصی
که ندارن عاشقانه !!  
قالب وبلاگ
اتفاقات تلخ که برام پیش می یاد اشتهام به صفر می رسه، حتی اگه ضعف کنم و معده ام درد بگیرم محاله بتونم به غذا فک کنم چه برسه به خوردنش، نمی دونم چرا بقیه وقتی ناراحت می شن بیشتر از روزای عادی می تونن بخورن و به خودشون برسن!

هر غم و غصه ای هست می ریزم تو خودم یکی می ره به صد نفر جار می زنه و می گه مشکلم اینه ، یکی هم مثل من سعی می کنه مشکلش رو بریزه تو خودش و کسی خبردار نشه حتی مامانش!!!
اگرم 4 تا پست تو فیس بوک می ذارم برای اینه اگه کم پیدا شدم فک نکنن خوبی و خوشی داره از سر و کولم بالا می ره و بی معرفت شدم بدونن درگیر یه ماجرایی شدم که دستم به موبایل نمی ره.
وگرنه بخوام کسی متوجه نمی شه چه اتفاقی برام افتاده و گفتن مشکلات به همدیگه جز ناراحت کردن بقیه و گاهی شنیدن جملات مأیوس کننده چیز دیگه ای نداره مگر کسی تجربه داشته باشه و بهت مشورت بده.


امروز کنجکاو بودم ببینم حساب ملت ام هم مسدود شده یا نه. چون پلیس گفت هر چی حساب داشته باشی مسدوده. چک کردم از نت دیدم خبری نیس برای اطمینان یه شارژ ایرانسل خریدم مطمئن شدم که مسدود نیست یه کم خوشحال شدم. البته نگار عابربانکشو بهم داده بود که بیرون لنگ پول نباشم اما عابربانکام برام حکم علامت میتی کمانو داره که هر جا می رم درش می یارم و باهاش خرید می کنم.

ولی حساب ملت برام این حکمو نداشت چون سیستم اس ام اس نداره و ازش زیاد خرید نمی کنم و باید اینترنتی چک کنم. ملت یه جور دیگه برام حیاتیه از این جهت که اداره حقوقمو به این حساب می ریزه و طبق پیش بینی هام باید می گفتم نگار یه حساب ملت باز کنه که شماره حساب رو بدم به مالی که خوشبختانه خیالم راحت شد و یه قدم جلو افتادم. و برای ثبت نام یونی و برداشت پول به مشکل بر نمی خورم.

* امروز خدا رو بابت این مشکل غیرمنتظره شُکر کردم و دعا کردم زودتر همه چی ختم به خیر شه.


[ 1392/06/8 ] [ 08:19 ب.ظ ] [ یه آدم معمولی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من دوس داشتم کسی جایی به جز دنیای مجازی منتظرم باشد.. کسی به جای نوشته هایم، حرف های دلم را بخواند. کسی مرا بدون آنکه بخواند بفهمد. کسی باشد که ... مرا دوست داشته باشد...
من خیلی چیزها دوست داشتم که فقط به همین دوست داشتن اکتفا می کنم...

نویسندگان
امکانات وب