تبلیغات
یــه سری حرفــای شخصی

یــه سری حرفــای شخصی
که ندارن عاشقانه !!  
قالب وبلاگ
اگه قبلا یه ذره اشتهایی هم برای ناهار خوردن تو اداره داشتم به خاطر یاسی بود نگفته بودم تنها باشم میلم به غذا خیلی نمی كشه؟ (الان می گید چه قدر گیر و گور داری تو خوردن)  البته بازم تنها نمی شینم و همكارای دیگه هستن ولی خب وجود یه همراه خوب یك چیز دیگس!
با همكارم خانم فلانی سر ناهار نشستیم و حرف یاسی می شه گفت دیدی خیلی بابت امضای قرارداد و تبدیل وضعیت می گفت و ازش می ترسید و همین باعث شد از چیزی كه می ترسه به سرش بیاد. فلانی رو دیدی هی می گفت بچه ام بچه ام طوریش نشه؟ بچه اش سقط شد. آدم نباید به چیزی بچسبه و گیر بده باید رهاش كنه.

حرفاشو صد در صد قبول داشتم. تازه گفتم هر چیزی هم دلت می خواد نباید به زور بخوایش. حالا نمی دونم قانون جذب دقیقا درمورد خواسته هامون چه طوری عمل می كنه ولی اگه گیر بدی عمل نمی‌كنه. از چیزی هم كه بترسی و دوست نداشته باشی سریعا می افته تو دامنت. غیر از این نیست!!!

ربط این چند خط نوشته‌ام به اینه كه: یه مدتی بود دلم شهربازی می خواست یه چند باری به سپیده گفتم ولی دیگه خسته شده بودم از بس پیشنهاد دادم و عملی نشد. با دوستای خودم هم كه مطرح كرده بودم گفتن موقع برگشت مترو نیست.
تا این كه قراره یكی از دوستای توئیتریم  "نازنین" آخر هفته از شمال بیاد تهران و ات هم نظرش رو شهربازیه. دیشب از تانگو بهش زنگ زدم. یه دختر فوق‌العاده با انرژی و باحال.

منتظرم هر چه زودتر 5 شنبه بیاد به وحید و بقیه بچه ها هم خبر دادم که پایه اید که موافقت کردن و خلاصه این از برنامه ی 5 شنبه


[ 1392/05/28 ] [ 06:40 ب.ظ ] [ یه آدم معمولی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من دوس داشتم کسی جایی به جز دنیای مجازی منتظرم باشد.. کسی به جای نوشته هایم، حرف های دلم را بخواند. کسی مرا بدون آنکه بخواند بفهمد. کسی باشد که ... مرا دوست داشته باشد...
من خیلی چیزها دوست داشتم که فقط به همین دوست داشتن اکتفا می کنم...

نویسندگان
امکانات وب