تبلیغات
یــه سری حرفــای شخصی

یــه سری حرفــای شخصی
که ندارن عاشقانه !!  
قالب وبلاگ
در جواب ایمیلم  که به یاسی گفته بودم اومدی این سمتا خبر بده همدیگرو ببینیم وقتی گفت خوشحالم که از این منطقه دور شدم و باید دور بود
کاملا جوابمو گرفتم که تمایلی به دیدار نداره!
اخه سپید بهم گفته بود رابطه تو باهاش ادامه بده درسته که دوره و تهران نیست ولی یه هو دیدی این طوری یه دوستی خوب برات موند. سر این حرفش گفتم بذار تست کنم گرچه خود یاسی قبلا گفته بود وقتی برم گوشیمو خاموش می کنم حالا گوشیشو خاموش نکرده و دوبار باهاش تماس داشتم ولی خب وقتی تمایلی نداره مگه مرض دارم یه رابطه رو ادامه بدم؟

نه یاسی بلکه با هر کسی که تو محیط کار اشنا شدم وقتی اومدم بیرون اون ارتباطه هم از بین رفت.
همیشه هم تأکید کردم هر ارتباطی برای یه دوران خاصیه قرار نیست ادامه دار باشه البته کسی بدش نمی یاد ولی تو زندگی من آدمای زیادی در حال تردد و رفت و آمدن ولی موندنی نیستن این که با یه نفر دختر دوست صمیمی باشم که از همه چیم خبرداشته باشه نه به هیچ وجه.

همون طوری که به دوستم خودم مریم گفتم وقتی ازدواج کنی ارتباط ما کات می شه و قبولش براش سخت بود و خودبه خود این ارتباط تموم شد، وقتی یاسی هم رفت می دونستم قرار نیست ببینمش و هر ارتباطی هست تو محیط کاره.

برای خودم قابل قبوله ولی دیدی یه وقتایی می گی یه کسی هست که خوبه ، بذار رابطه رو نگه داری ولی خب می بینی نه شرایطش هست و نه طرف مقابلت حاضر به ادامه و خب منطقیه قبول می کنم.

[ 1392/05/24 ] [ 11:41 ب.ظ ] [ یه آدم معمولی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من دوس داشتم کسی جایی به جز دنیای مجازی منتظرم باشد.. کسی به جای نوشته هایم، حرف های دلم را بخواند. کسی مرا بدون آنکه بخواند بفهمد. کسی باشد که ... مرا دوست داشته باشد...
من خیلی چیزها دوست داشتم که فقط به همین دوست داشتن اکتفا می کنم...

نویسندگان
امکانات وب