تبلیغات
یــه سری حرفــای شخصی

یــه سری حرفــای شخصی
که ندارن عاشقانه !!  
قالب وبلاگ
1) دومین افطاری دو روز پیش دوشنبه خونه ی خاله بودیم. سپیده شب قلیون درست کرد کشیدیم صدف ازمون عکس انداخت عکسا بد نشد حالا بچه ها می گفتن تو خوش عکسی در صورتی که اصن این طوری نیست خب دوربین حرفه ای یه چیز دیگس البته ارایش هم کرده بودم.

2) فمیدم روزه گرفتن این روزا برای هر کسی نیست. از اول ماه رمضون تا الان رو روزه گرفتم و حرفای ادما برام خیلی  خنده دار و مسخره اس برای من یه توهینه اون وقت خدا چی می کشه؟ جالب اینجاست که فتوا هم می دن و راحت می گن عه؟ روزه میگیری؟ نگیر!!! یکی نیس بگه تو کجای پیازی که راحت از خودت نظر می دی؟ اگه قرار بود به خاطر گرما و تشنگی و گرسنگی و سردرد کسی روزه نگیره اصن خدا نمی ذاشت. می دونست که ماه رمضون نامی تو تابستون می افته و بیخود نبود که پیامبرش گفت هر کس در گرما روزه بگیرد جهاد کرده است!
مسلما باید یه فرقی بین من و اونی که راحت روزه شو می خوره اون دنیا باشه و می دونم هست. تو وقتی کسیو دوست داشته باشی حاضری براش هر کاری کنی خب؟ یه چیزایی به ایمانه به عشقه که این روزا اگه کسی خدا رو باور داشت می تونست بنده ی خدا رو باور کنه. برای همینه اکثر مردا بی صبرن بی طاقتن، مثل قدیم عاشق نیستن. همینا کسائین که نه اهل نمازن نه روزه! طاقت یه ذره تشنگی رو ندارن یه ذره گرسنگی، خودم شنیدم که گفت من اگه تشنه بشم اعصابم بهم می ریزه، خب بخشید روزه برای چیه؟ برای این که صبرت بره بالا و طاقتتو محک بزنی پ ن پ فک کردی ما که روزه می گیریم تا دم افطار سیرابیم؟ خب ما هم تشنه می شیم ضعف می کنیم حال نداریم!!
تو همین محیط کار رئیسمون زور هم بگه قبول می کنیم حتی اگه باب میلمون نباشه بعد خدا که ما رو افریده برای سلامتی مون می گه روزه بگیر کلی داستان براش ردیف می کنیم. می دونی هر چه بیشتر به این مسائل فک می کنم می بینم ادما یه جورین! بگذریم

3) ماه رمضون تموم شد و من فقط دو بار افطاری رفتم. ببین چه قدر گیر دادم سر این موضوع افطاری رفتن!!!


[ 1392/05/16 ] [ 08:54 ب.ظ ] [ یه آدم معمولی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من دوس داشتم کسی جایی به جز دنیای مجازی منتظرم باشد.. کسی به جای نوشته هایم، حرف های دلم را بخواند. کسی مرا بدون آنکه بخواند بفهمد. کسی باشد که ... مرا دوست داشته باشد...
من خیلی چیزها دوست داشتم که فقط به همین دوست داشتن اکتفا می کنم...

نویسندگان
امکانات وب